HP ProBook 430 G3 (P4N76EA)

Cienka, lekka i wytrzymała konstrukcja komputera HP ProBook 430 oferuje pracownikom mobilnym narzędzia wymagane do wydajnej pracy w podróży. Ten komputer ProBook został wyposażony tak, aby zagwarantować wydajność i bezpieczeństwo wymagane przez mobilnych pracowników. HP ProBook 430 o przekątnej 33 cm (13,3”) z nową osłoną ekranu LCD w kolorze głębokiej czerni pozwala podróżować z klasą. Wzmocniona aluminium płyta klawiatury i 120 000 godzin testów przeprowadzonych przez firmę HP zapewni Ci poczucie pewności podczas realizacji codziennych zadań. Komfort korzystania z komputera HP ProBook 430 użytkownicy zawdzięczają dużej żywotności akumulatora oraz funkcjom zaprojektowanym z myślą o doskonałych efektach wizualnych i dźwiękowych. Odporna na zalanie klawiatura HP Premium pomaga chronić komputer ProBook przed zalaniem niewielką ilością płynu. Komfort korzystania z komputera HP ProBook 430 użytkownicy zawdzięczają długiej żywotności akumulatora oraz funkcjom zaprojektowanym z myślą o doskonałych efektach wizualnych i dźwiękowych.

HP ProBook 450 G3 (P4P53EA)

Komputer HP ProBook 450 został skonstruowany tak, aby zagwarantować wydajność i bezpieczeństwo wymagane przez nowoczesnych pracowników. Elegancka i wytrzymała konstrukcja kryje elastyczną platformę, która umożliwia wydajną pracę zarówno w biurze, jak i poza nim. Wydajny komputer HP ProBook 450 o przekątnej 39,6 cm (15,6”) z nową osłoną ekranu LCD w kolorze głębokiej czerni pozwala pracować z klasą. Wzmocniona aluminium płyta klawiatury i 120 000 godzin testów przeprowadzonych przez firmę HP zapewni Ci poczucie pewności podczas realizacji codziennych zadań. Nowa generacja procesorów Intel Core i opcjonalna dedykowana karta graficzna AMD Radeon z obsługą funkcji przełączania kart graficznych umożliwiają błyskawiczną realizację projektów. Odporna na zalanie klawiatura HP Premium pomaga chronić komputer ProBook przed zalaniem niewielką ilością płynu. Komfort korzystania z komputera HP ProBook 450 użytkownicy zawdzięczają długiej żywotności akumulatora oraz funkcjom zaprojektowanym z myślą o doskonałych efektach wizualnych i dźwiękowych.

HP Stream 13-c131nw (T9N49EA) - fioletowy

System Windows 10 Windows 10 to łatwy w użyciu system, który pod wieloma względami jest podobny do Windows 7. Działa niezwykle szybko i stabilnie, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń gwarantujących Twoje bezpieczeństwo. System jest zaprojektowany do działania ze sprzętem i oprogramowaniem, które już posiadasz. Możesz przypiąć jednocześnie nawet cztery aplikacje na ekranie i utworzyć wirtualne pulpity, jeżeli potrzebujesz więcej miejsca lub gdy chcesz pogrupować zawartość według zastosowania, na przykład aplikacje lub gry. Windows 10 to również, Microsoft Edge- umożliwia sprawne surfowanie po Internecie i efektywną pracę. Dzięki systemowi Windows 10 aplikacje doskonale wyglądają i działają we wszystkich trybach i na wszystkich komputerach i tabletach dotykowych. Karta graficzna Intel HD Graphics Podstawowe rozwiązanie graficzne wspierające codzienną pracę. Pozwala na komfortową obsługę aplikacji biurowych, przeglądanie Internetu, komunikację poprzez wideo czaty, a także na oglądanie filmów w jakości HD.

HP Pavilion Gaming - 15-ak077nw (P1S68EA)

Zdobądź przewagę nad konkurentami dzięki komputerowi przenośnemu, o którym rywale długo nie przestaną mówić. Potężne podzespoły i agresywne wzornictwo, dzięki którym zawsze i wszędzie będziesz gotowy na kolejną epicką wyprawę. Legendarna wydajność Uzbrój się w kartę graficzną NVIDIA GTX oraz najnowszy procesor i staw czoła wszelkim wymaganiom. Jego nie trzeba poprawiać. Stworzony by dominować Komputer przenośny o agresywnym charakterze. Wzornictwo z wyraźnymi, zielonymi akcentami odwzorowuje jego dziką naturę. Potężny dźwięk doskonałej jakości Zanurz się w autentycznym dźwięku dzięki 2 głośnikom. Nie ograniczaj się do słuchania... Daj się poruszyć firmie HP i systemowi dźwięku B&O PLAY. Podświetlana klawiatura Rozświetl noc zielonym podświetleniem klawiszy. Dzięki podświetlonej klawiaturze widoczność pozostaje dobra nawet w słabo oświetlonych pomieszczeniach. Duża liczba portów Łatwe podłączanie do monitorów, drukarek i innych urządzeń.

HP Envy x360 15-w172nw (T9P85EA)

Komputer HP ENVY x360 – 15-w072nw Nie ma nic złego w samym komputerze przenośnym – ale po co ograniczać się do jednego trybu, kiedy można mieć cztery? Wzbogaciliśmy nasz wyjątkowy komputer konwertowalny 360° o najwyższej klasy funkcje, które zapewnią Ci maksymalną elastyczność i godny pozazdroszczenia wygląd. Moc i wydajność. W czterech trybach. Cztery unikatowe tryby pracy, potężny procesor Intel® Core™ i znaczna pojemność dyskowa sprawiają, że korzystanie z tego komputera konwertowalnego to prawdziwa przyjemność. Pracuj, graj, oglądaj – na swój sposób. Długi czas pracy akumulatora Ten komputer został zaprojektowany z myślą o wszechstronnym zastosowaniu, więc wyposażyliśmy go w akumulator, który to umożliwia. HP Connected Music Możesz słuchać muzyki z wielu źródeł – przy użyciu pojedynczej aplikacji. Zapewnia ona dostęp do lokalnych plików z muzyką, biblioteki iTunes oraz usług pobierania strumieniowego. Technologia HP CoolSense dostosowuje temperaturę komputera do sposobu i warunków użytkowania.

HP EliteBook 850 G3 (T9X18EA)

Imponująco cienki i lekki HP EliteBook 850 umożliwia tworzenie,podłączanie się i współpracę dzięki technologii o wydajności klasy korporacyjnej,która pomaga zapewnić wysoką efektywność pracy w biurze i poza nim. Przenośna i wydajna stacja robocza. Cienka konstrukcja wyposażona we wszystkie potrzebne porty. Połączenie wydajnej technologii i żywotnego akumulatora oraz mocnymi procesorami. Odkryj wydajność pamięci DDR4 i wykorzystaj do najbardziej wymagających aplikacji biznesowych oraz szybkiego dostępu do danych. Zastąp swój telefon głośnomówiący komputerem HP EliteBook 850 z systemem audio marki Bang & Olufsen,który zapewni Ci doskonałą jakość dźwięku. Podłączaj się do niezbędnych portów bez kluczy sprzętowych. Bardzo cienki i lekki HP EliteBook 850 jest wyposażony w porty VGA,Display Port,RJ-45,USB i USB-C oraz funkcje dokowania klasy korporacyjnej. Procesor Intel Core i5- Skylake Wyraziste filmy, szybsza praca i więcej możliwości w grach.

HP ProBook 640 G2 (T9X07EA)

Procesor Intel Core i5- Skylake Wyraziste filmy, szybsza praca i więcej możliwości w grach. To wszystko dzięki procesorom Intel Core i5, które wznoszą wydajność komputerów na niespotykany poziom. Wbudowana technologia Intel Turbo Boost automatycznie zwiększa moc w razie potrzeby. Wbudowana technologia Intel RealSense pozwala na sterowanie urządzeniami za pomocą prostych gestów oraz bezpieczne logowanie poprzez skanowanie twarzy. Dzięki wbudowanej grafice możesz oglądać filmy na wielu ekranach w rozdzielczości 4K, tworzyć niezwykłe prace graficzne o wiele szybciej oraz płynnie grać w najnowsze gry z górnej półki. Ekran nabiera prawdziwego życia, jak w realnym świecie. Złącze HDMI Oglądaj filmy oraz zdjęcia w rozdzielczości Full HD na ekranie wielkoformatowego telewizora LCD lub na dużym ekranie przy wykorzystaniu projektora. Cyfrowy przekaz gwarantuje najwyższą jakość obrazu. Złącze USB 3.0 Uniwersalne złącze, które gwarantuje szybki transfer danych (nawet 10x szybszy niż w wersji 2.

HP ProBook 450 G2 (N0Z05EA) - 12GB

Nowoczesny procesor Intel Core i7 Procesor Intel Core i7 zapewnia najwyższą wydajność do obsługi najbardziej zaawansowanych zadań związanych z odtwarzaniem materiałów HD i 3D, wielozadaniowością i multimediami. Udostępnia nowoczesne technologie gwarantujące szybsze, płynniejsze i wydajniejsze działanie komputera, od edycji filmów po intensywne granie. Technologia Intel Hyper-Threading umożliwia każdemu rdzeniowi procesora obsługę dwóch zadań jednocześnie (co przekłada się na 8-wątkową, inteligentną wielozadaniowość i bezproblemową obsługę kilku aplikacji naraz. Wiele wykonywanych zadań nie wymaga maksymalnej wydajności, którą oferuje komputer. Dlatego dzięki inteligentnemu i automatycznemu przyspieszeniu działania procesora, użytkownik otrzymuje niezbędną moc wtedy, kiedy jej naprawdę potrzebuje. Intel HD Graphics integruje w układzie scalonym funkcje obsługi grafiki i przetwarzania multimediów, zapewniając realistyczną grafikę i wyższy komfort grania.

HP ProBook 470 G2 (N0Z03EA) - 480GB SSD | 8GB

Pracuj mądrzej - i wyglądaj świetnie wykonując pracę - z komputerem HP ProBook sprawdzającym się w każdym miejscu. Wytrzymała konstrukcja wewnętrzna i zewnętrzna, z wbudowanymi zabezpieczeniami i odporną na zalanie klawiaturą. Na dodatek mniej do noszenia dzięki cienkiej, stylowej konstrukcji. Zarządzaj swoim dniem pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii, takich jak łączność WLAN Wykorzystaj maksymalnie możliwości wideokonferencji. Dźwięk DTS i kamera internetowa HD Uzupełnieniem mocy obliczeniowej i wydajności HP ProBook jest solidna konstrukcja i eleganckie wykończenia. Wytrzymała i lekka obudowa komputera HP ProBook Komputery HP ProBooks są poddawane wymagającym testom. W procesie HP Total Test Process komputery są poddawane próbom przez 115 000 godzin, dzięki czemu wytrzymują pracę w najbardziej wymagających środowiskach. Nowoczesny procesor Intel Core i5 Procesory Intel Core i5 piątej generacji zapewniają komfort obsługi codziennych zadań, oferują dłuższy czas pracy baterii oraz wbudowane funkcje zabezpieczeń.

HP ENVY x360 15-w100nw (T9P77EA)

Komputer HP ENVY x360 – 15-w072nw Nie ma nic złego w samym komputerze przenośnym – ale po co ograniczać się do jednego trybu, kiedy można mieć cztery? Wzbogaciliśmy nasz wyjątkowy komputer konwertowalny 360° o najwyższej klasy funkcje, które zapewnią Ci maksymalną elastyczność i godny pozazdroszczenia wygląd. Moc i wydajność. W czterech trybach. Cztery unikatowe tryby pracy, potężny procesor Intel® Core™ i znaczna pojemność dyskowa sprawiają, że korzystanie z tego komputera konwertowalnego to prawdziwa przyjemność. Pracuj, graj, oglądaj – na swój sposób. Długi czas pracy akumulatora Ten komputer został zaprojektowany z myślą o wszechstronnym zastosowaniu, więc wyposażyliśmy go w akumulator, który to umożliwia. HP Connected Music Możesz słuchać muzyki z wielu źródeł – przy użyciu pojedynczej aplikacji. Zapewnia ona dostęp do lokalnych plików z muzyką, biblioteki iTunes oraz usług pobierania strumieniowego. Technologia HP CoolSense dostosowuje temperaturę komputera do sposobu i warunków użytkowania.
0,150 s.